Дитячий заклад оздоровлення та відпочинку "Жовтень"! Багато таборів на світі, але такий, як наш – один.

29 мая 2015

 Дитячий заклад оздоровлення та відпочинку "Жовтень" запрошує активну молодь на відпочинок впродовж літнього сезону 2015 року.
Заклад пишається своїми традиціями іналічує більш як тридцятирічну історію. Цілюще повітря дарується стрункими деревами, яким діти не можуть надихатись, сама матінка-природа створила такий райський куточок для оздоровлення і відпочинку хлопчиків і дівчаток. 
  Кожна дитина, яка прибуває на відпочинок у "Жовтень" проходить повний курс реабілітації та оздоровлення. Медичне обслуговування у закладі здійснюється лікарями та медичними сестрами, які і слідкують за самопочуттям кожної дитини.          Проводиться комплекс лікувально-оздоровчих процедур для відновлення функцій дихання, системи кровообігу та імуностимулюючої терапії. Інгаляції, приготування кисневих коктейлів, фіточаї, лікувальна фізкультура та інші загартовуючі процедури.
В оздоровчому закладі діти щодня можуть купатися і засмагати на березі  водойми. Хто не вміє плавати - не біда!  Кваліфіковані інструктори навчать цій нехитрій справі.
      Цікаве і змістовне спортивне життя закладу. На території обладнане футбольне поле, волейбольні та баскетбольні майданчики,  тенісні столи, кімната для занять атлетичною гімнастикою. Спортивні змагання – це норма.
       В просторій їдальні запроваджено п'ятиразове харчування. Молочні та м'ясні продукти, найсвіжіші овочі і фрукти, солодощі – це щоденний раціон дітей. Страви завжди корисні і смачні.
В розпорядження відпочиваючих наданий прекрасний кіноконцертний зал на 180 місць, кімнати для занять по інтересах, бібліотека, ігрові кімнати та ігрові майданчики.
        Для вивчення історії рідного краю по історичних місцях Кіровоградщини та Черкащини постійно організовуються автобусні екскурсії  власним автотранспортом закладу.
Особливе захоплення викликають туристичні походи по місцях козацької слави з ночівлею, додасть сил, здоров'я і ентузіазму смачний куліш, приготовлений на багатті .
        Життя відпочиваючих насичене різноманітними конкурсами, шоу і святами. Захоплюючий відпочинок організовують молоді, завзяті та енергійні вожаті – студенти педагогічних вузів, тому життя у "Жовтні" й бурхливе. Майже всі ці студенти - вихованці "Жовтня" і працюють охоче за покликом серця. Для них тут все рідне і близьке.
     Дитячий заклад оздоровлення та відпочинку "Жовтень" працює в три зміни тривалістю 21 день, є можливість відпочинку дітей також і змінами іншої тривалості.
Діти приймаються на відпочинок у віці від 7 до 18 років.
 
Прайс - лист на 2015 рік.
 
По материалам  http://october.at.ua/
 

Просмотров(12439)   Комментариев(0)   Оставить комментарий

Детский языковой лагерь Mortimer English club едет в Болгарию.
Детский языковой лагерь Mortimer English club едет в Болгарию. 17 июня 2015

Возможность провести прекрасно отпуск в Болгарии и подучить английский язык с помощью веселых игр и без особых усилий – предоставляет молодёжный детский лагерь Mortimer English Club.

Просмотров (13589)
Отдых на острове Самуи, в Таиланде
Отдых на острове Самуи, в Таиланде 21 июля 2014

Здесь есть все для любителей позагорать под солнышком на пляже, или же окунуться в суматоху клубной жизни и шумных развлечений.

Просмотров (13727)
Отдых на Пхукете
Отдых на Пхукете 16 июля 2014

Отдыхать на Пхукете можно практически круглый год, но особенно популярен он среди туристов осенью и зимой...

Просмотров (12240)

Имя:

e-mail:

Подписаться на получение уведомлений о новых отзывах:

Комментарий:

Обновить код

Код подтверждения:

(Ваш отзыв появится после проверки редактора)