НОВОСТИ

Волинську ДПА проінспектувала куратор із Києва

5 октября 2010 17:02 | Новости

 Як куратор Волині, високопосадовець зі столиці зустрілася 4 жовтня 2010 року за круглим столом з платниками податків та працівниками податкової служби області. Цим заходам передував візит до голови Волинської облдержадміністрації Бориса Клімчука.

Ділова та неупереджена розмова заступника голови ДПА України Ірини Носачової з представниками влади, керівниками бюджетоутворюючих підприємств та представниками податкових інспекцій області засвідчила намір податкової служби будувати стосунки винятково на партнерських засадах.

«Податківці проти необґрунтованих донарахувань внаслідок перевірок, – наголосила Ірина Носачова. – Ми прагнемо працювати з платниками податків прозоро та чесно у правовому полі. Сподіваюся, що така позиція знайде розуміння у волинських платників податків».

Однак, як зауважила Ірина Носачова, якщо в окремих потужних підприємств податкова віддача не дотягує до 1-2%, то цей факт змушує податкового інспектора замислитися: чи все гаразд на підприємстві із дотриманням податкового законодавства? Як відомо, у підприємства середнього бізнесу в Україні цей показник не рідко долає десятивідсотковий бар’єр.

Конкретні зауваження до роботи волинських податкових ревізорів та пропозиції щодо виправлення ситуації зі сплатою податків несумлінними, але великими платниками податків, заступник голови ДПА України Ірина Носачова обговорила з працівниками підрозділів контрольно-перевірочної роботи області.

За словами заступника голови ДПА Ірини Носачової, принцип рівності всіх платників податків перед законом – фундаментальний у роботі податкової служби сьогодні.

«Тому наше спільне із платниками податків завдання – вивести економіку з тіньового сектора, щоб держава мала надійних партнерів, а бізнес – гарантії планування господарської діяльності на перспективу», – підкреслила Ірина Носачова.

Новости RSS   Просмотров(2071)   Комментариев(0)   Оставить комментарий
На Волині чиниться політичний тиск на священнослужителів?
На Волині чиниться політичний тиск на священнослужителів? 5 октября 2010

Голова ВОО ВО «Батьківщина» Анатолій Грицюк під час прес-конференції повідомив, що окремі представники релігійних конфесій області, які підтримують націонал-демократичні сили, скаржаться на політичний тиск з боку голови ОДА Бориса Клімчука. Про це інформує інтернет-видання «Волинська правда».

Просмотров (1892)
На виборах в Ковелі працюватиме спеціалізований корпункт
На виборах в Ковелі працюватиме спеціалізований корпункт 20 сентября 2010

Ковельський «праймеріз» настільки зацікавив журналістську громадськість, що деякі загальноукраїнські медіа вже вирішили приділити виборам у Ковелі особливий інтерес. Про це стало відомо з джерел близьких до виборчого штабу Сергія Кошарука.

Просмотров (1804)
Клімчук каже, що наступного року продовжать будувати перинатальний центр
Клімчук каже, що наступного року продовжать будувати перинатальний центр 20 сентября 2010

Сьогодні у Волинській обласній державній адміністрації відбувся прийом громадян з особистих питань за участю губернатора нашого краю. Про це повідомляє інтернет-видання «Волинська правда».

Просмотров (1710)
Вернутся к разделу: Луцкие новости

Имя:

e-mail:

Подписаться на получение уведомлений о новых отзывах:

Комментарий:

Обновить код

Код подтверждения:

(Ваш отзыв появится после проверки редактора)