НОВОСТИ

У Волинській обласній друкарні знову змінилося керівництво

5 октября 2010 17:03 | Новости

 Сьогодні голова правління ДАК «Укрвидавполіграфія» Василь Продан та заступник голови облдержадміністрації Едуард Стоєв представили колективу друкарні виконуючого обов'язки директора підприємства Андрія Аксютенка.

Він до призначення працював радником голови правління ДАК «Укрвидавполіграфія» з фінансових та виробничих питань.
Призначена 1 жовтня Людмила Стогрина, так і не приступила до встановлення своїх обов''язків і звільнена з посади 5 жовтня.

На представленні нового очільника друкарні Едуард Стоєв подякував багаторічному керівнику поліграфічного підприємства Дмитру Головенку за професійну роботу, а колективу повідомив, що кардинальних змін в організації підприємства не відбудеться. Усі зацікавлені в успішному розвитку державного підприємства. Нині ВАТ «Волинська обласна друкарня» працює в три зміни, тут трудиться 134 робітника.

Новости RSS   Просмотров(2485)   Комментариев(0)   Оставить комментарий
Волинську ДПА проінспектувала куратор із Києва
Волинську ДПА проінспектувала куратор із Києва 5 октября 2010

Волинь із робочим візитом відвідала заступник голови ДПА України Ірина Носачова. Про це інтернет-видання «Волинська правда» повідомили у відділі масово-роз’яснювальної роботи та звернень громадян при ДПА Волині.

Просмотров (2072)
Шахта “Нововолынская” запустила новую лаву
Шахта “Нововолынская” запустила новую лаву 5 октября 2010

осударственное предприятие (ГП) “Волыньуголь” (Волынская область) ввело в эксплуатацию на шахте №9 “Нововолынская” 345 лаву мощностью угледобычи 450-500 тонн в сутки. Об этом говорится в сообщении пресс-службы Министерства угольной промышленности, передают “Украинские новости”.

Просмотров (1679)
На Волині чиниться політичний тиск на священнослужителів?
На Волині чиниться політичний тиск на священнослужителів? 5 октября 2010

Голова ВОО ВО «Батьківщина» Анатолій Грицюк під час прес-конференції повідомив, що окремі представники релігійних конфесій області, які підтримують націонал-демократичні сили, скаржаться на політичний тиск з боку голови ОДА Бориса Клімчука. Про це інформує інтернет-видання «Волинська правда».

Просмотров (1893)
Вернутся к разделу: Луцкие новости

Имя:

e-mail:

Подписаться на получение уведомлений о новых отзывах:

Комментарий:

Обновить код

Код подтверждения:

(Ваш отзыв появится после проверки редактора)