НОВОСТИ

У Ковелі відкрили нову поліклініку

27 октября 2010 12:50 | Новости

  З цією подією земляків приїхав привітати голова облдержадміністрації Борис Клімчук. У своєму виступі він зазначив, що створення комфортних умов для роботи медиків та належного обслуговування жителів міста та району – реальні кроки у напрямку реформування охорони здоров’я. Губернатор пообіцяв підтримати будівництво нової поліклініки в місті, при цьому зауваживши, що необхідно внести зміни до проекту, – повідомили у Ковельській мерії.

Міський голова Сергій Кошарук, голова райдержадміністрації Іван Смітюх, головний лікар МТМО Олег Самчук перерізали символічну стрічку та оглянули оновлене приміщення.

Ремонт поліклініки проведений за рахунок бюджету розвитку. Варто зауважити, що значний об’єм робіт здійснено працівниками лікувального закладу.

За словами завідуючого поліклініки Миколи Шабанова, в оновлене приміщення по вулиці Театральній перенесено кабінети терапевтів, психіатра, невропатолога, профогляду, лабораторію. По вулиці Незалежності і надалі прийматимуть хірург, травматолог, окуліст.

У цей день Борис Клімчук ознайомився з роботою відділення гемодіалізу та кабінету магнітно-резонансної томографії. Він подякував міській владі, головному лікарю за реалізацію таких вкрай необхідних для громади проектів.

Ви представник влади і хочете втриматися при владі? В такому разі «Перець по-ковельськи» дивується чому ще досі Ви не відкрили поліклініку. Варіанти: школу, бібліотеку, газифікували населений пункт, чи в крайньому разі, якщо передвиборичий фонд не надто тугий, не відкрили дитячий майданчик з пісочницею чи освітили вулицю. Поспішіть! Акція триватиме ще чотири дні…

Новости RSS   Просмотров(1896)   Комментариев(0)   Оставить комментарий
Волинську ДПА проінспектувала куратор із Києва
Волинську ДПА проінспектувала куратор із Києва 5 октября 2010

Волинь із робочим візитом відвідала заступник голови ДПА України Ірина Носачова. Про це інтернет-видання «Волинська правда» повідомили у відділі масово-роз’яснювальної роботи та звернень громадян при ДПА Волині.

Просмотров (2071)
На Волині чиниться політичний тиск на священнослужителів?
На Волині чиниться політичний тиск на священнослужителів? 5 октября 2010

Голова ВОО ВО «Батьківщина» Анатолій Грицюк під час прес-конференції повідомив, що окремі представники релігійних конфесій області, які підтримують націонал-демократичні сили, скаржаться на політичний тиск з боку голови ОДА Бориса Клімчука. Про це інформує інтернет-видання «Волинська правда».

Просмотров (1892)
На виборах в Ковелі працюватиме спеціалізований корпункт
На виборах в Ковелі працюватиме спеціалізований корпункт 20 сентября 2010

Ковельський «праймеріз» настільки зацікавив журналістську громадськість, що деякі загальноукраїнські медіа вже вирішили приділити виборам у Ковелі особливий інтерес. Про це стало відомо з джерел близьких до виборчого штабу Сергія Кошарука.

Просмотров (1804)
Вернутся к разделу: Луцкие новости

Имя:

e-mail:

Подписаться на получение уведомлений о новых отзывах:

Комментарий:

Обновить код

Код подтверждения:

(Ваш отзыв появится после проверки редактора)