НОВОСТИ

На Турійщині газифіковано п’ять сіл

27 октября 2010 12:52 | Новости

 Цього свята селяни чекали понад три роки. Були зневіра і розчарування, але переживши все громада отримала газ. Цьому посприяла держава і обласна влада, профінансувавши 15 кілометрів підвідного газопроводу до населених пунктів Маковичі, Липа, Осекрів, Мочалки, Серкізів. На це було витрачено три мільйона двісті сорок п’ять тисяч гривень, а також 500 тисяч громади на вуличні газопроводи. І хоча зараз зросли ціни на природний газ, люди радіють приходу в їх побут «блакитного палива».

«Селяни в оселях не розбиратимуть грубок, бо будуть економно витрачати газ. Коли палитимуть дровами і торфом, а коли – газом. Але ж не порівняти умови життя колись і тепер. В село прийшла цивілізація», – розповів Маковицький сільський голова Василь Давидюк.

Свято пуску газопроводу відбулося поблизу місцевої церкви і школи, які також громада спільним зусиллями збудувала. Це підтверджує переконання голови обласної ради Анатолія Грицюка, що ініціатива та бажання людей помножені на старання місцевої влади приносять конкретні результати. «Сьогодні до ваших осель прийшов природний газ. Це – перспектива, це – майбутнє, це – статус населених пунктів, це – віра селян, що їхнє життя може бути затишним і комфортним», – зазначив у виступі голова найвищого представницького органу краю.

Цього дня на свято також прибули голови Турійської районної ради Орест Василишин, райдержадміністрації Олександр Дишлюк, депутат обласної ради Петро Пронь, представники підрядних будівельних організацій та газового господарства. За християнською традицією новобудову було освячено настоятелем місцевої церкви.

Новости RSS   Просмотров(1785)   Комментариев(0)   Оставить комментарий
У Ковелі відкрили нову поліклініку
У Ковелі відкрили нову поліклініку 27 октября 2010

У Ковелі відбулось урочисте відкриття поліклініки, яка розмістилась у приміщенні колишньої дитячої лікарні.

Просмотров (1896)
Волинську ДПА проінспектувала куратор із Києва
Волинську ДПА проінспектувала куратор із Києва 5 октября 2010

Волинь із робочим візитом відвідала заступник голови ДПА України Ірина Носачова. Про це інтернет-видання «Волинська правда» повідомили у відділі масово-роз’яснювальної роботи та звернень громадян при ДПА Волині.

Просмотров (2071)
На Волині чиниться політичний тиск на священнослужителів?
На Волині чиниться політичний тиск на священнослужителів? 5 октября 2010

Голова ВОО ВО «Батьківщина» Анатолій Грицюк під час прес-конференції повідомив, що окремі представники релігійних конфесій області, які підтримують націонал-демократичні сили, скаржаться на політичний тиск з боку голови ОДА Бориса Клімчука. Про це інформує інтернет-видання «Волинська правда».

Просмотров (1892)
Вернутся к разделу: Луцкие новости

Имя:

e-mail:

Подписаться на получение уведомлений о новых отзывах:

Комментарий:

Обновить код

Код подтверждения:

(Ваш отзыв появится после проверки редактора)