НОВОСТИ

На Волині відкрили інфекційне відділення

27 октября 2010 12:54 | Новости

 «Відділення розраховане на 20 ліжкомісць, з фізіотерапевтичним кабінетом та палатою інтенсивної терапії. Тут створені всі умови для дотримання особливого санітарно-епідемічного режиму», – повідомила завідувачка інфекційного відділення Світлана Димарчук, інформує прес-служба Волинської облдержадміністрації.

За словами голови Луцької райдержадміністрації Володимира Демчука, «на проведення капітального ремонту було використано 144 тисячі гривень з районного бюджету. На черзі – терапевтичне відділення райлікарні».
Застпуник голови ОДА Олександр Курилюк, який був присутній на урочистостях, що у планах – «будівництво обласного перинатального центру у Луцьку, Ковельської поліклініки, добудова Іваничівської райлікарні, капітальний ремонт обласної інфекційної лікарні та протитуберкульозного диспансеру, а також поточні ремонти в інших обласних закладах охорони здоров'я».

Новости RSS   Просмотров(1664)   Комментариев(0)   Оставить комментарий
На Турійщині газифіковано п’ять сіл
На Турійщині газифіковано п’ять сіл 27 октября 2010

Офіційне запалення факела відбулося в Маковицькій сільській раді Турійського району. Про це інтернет-видання «Волинська правда» повідомили в прес-службі голови Волиньради.

Просмотров (1786)
У Ковелі відкрили нову поліклініку
У Ковелі відкрили нову поліклініку 27 октября 2010

У Ковелі відбулось урочисте відкриття поліклініки, яка розмістилась у приміщенні колишньої дитячої лікарні.

Просмотров (1897)
Волинську ДПА проінспектувала куратор із Києва
Волинську ДПА проінспектувала куратор із Києва 5 октября 2010

Волинь із робочим візитом відвідала заступник голови ДПА України Ірина Носачова. Про це інтернет-видання «Волинська правда» повідомили у відділі масово-роз’яснювальної роботи та звернень громадян при ДПА Волині.

Просмотров (2072)
Вернутся к разделу: Луцкие новости

Имя:

e-mail:

Подписаться на получение уведомлений о новых отзывах:

Комментарий:

Обновить код

Код подтверждения:

(Ваш отзыв появится после проверки редактора)