НОВОСТИ

На Волині судитимуть орендаря ставка

2 декабря 2010 16:39 | Новости

 Хоча з 2003 року водойма перебуває в оренді приватного підприємця Валерія Гузова, пишуть «Відомості-UA».
«Сьогодні міська рада подала позов до суду про розірвання договору оренди, – прокоментував ситуацію заступник міського голови Іван Лукасевич. – Підприємець не те що не утримує водойму в належному стані, він навіть орендної плати протягом двох років не сплачує. Хоча сума її мізерна – 100 гривень в рік».
Міська влада після рішення суду сподівається, що рожищенський ставок візьме в оренду підприємлива людина, яка приведе його до ладу і зробить тут зону відпочинку.
Всього ж на території Рожищенського району в оренду надано 18 водних об’єктів загальною площею 120 гектарів.
Як поінформував заступник начальника Держекоінспекції у Волинській області Тарас Куньчик, основною метою оренди є здійснення рибогосподарської діяльності. Разом з тим лише один підприємець розводить рибу. Решта навіть не мають статусу підприємців.
«Ми перевірили половину орендованих водойм області, – наголосив Куньчик. – За результатами перевірок виявили типові порушення: відсутність орендарів на території України, недооформлення договорів оренди водних об’єктів, відсутність проектів землевідводу та винесення в натуру земельної ділянки, наданої в оренду. Ведення господарської діяльності орендарями без дозвільних документів на спеціальне використання водних живих ресурсів призводить до відсутності інформації про кількість вирощеної та виловленої риби, а отже, і забезпечення нею потреб населення».

Новости RSS   Просмотров(2143)   Комментариев(0)   Оставить комментарий
Луцьким рятувальникам бракує коштів
Луцьким рятувальникам бракує коштів 2 декабря 2010

У 2011 році лучан, які відпочиватимуть на воді, доведеться рятувати, маючи лише 45 тисяч гривень. Про це йшлося під час засідання Луцького міськвиконкому, – інформує інтернет-видання «Волинська правда».

Просмотров (1842)
Новобранці місцевого самоврядування писатимуть конспекти
Новобранці місцевого самоврядування писатимуть конспекти 15 ноября 2010

Новообраних голів сільських, селищних та міських рад запросять на навчання. Про це йшлося під час щопонеділкової наради у стінах ОДА, – інформує інтернет-видання «Волинська правда».

Просмотров (1393)
Луцьк, схоже, матиме нового міського голову
Луцьк, схоже, матиме нового міського голову 1 ноября 2010

Нового міського голову з аж сімнадцяти кандидатів, схоже, обрали жителі древнього Луцька.

Просмотров (1648)
Вернутся к разделу: Луцкие новости

Имя:

e-mail:

Подписаться на получение уведомлений о новых отзывах:

Комментарий:

Обновить код

Код подтверждения:

(Ваш отзыв появится после проверки редактора)