НОВОСТИ

Торгувати петардами на Театральному майдані не будуть

2 декабря 2010 16:41 | Новости

 Так, виконком затвердив 14 місць для продажу хвойних дерев. На Театральному майдані торгуватимуть виключно новорічними іграшками. Торгуватимуть із 15 грудня і до 15 січня. Зокрема ялинки продаватимуть на бульварі Дружби народів, 7а, у п’ятьох місцях на проспекті Соборності, вулиці Дубнівській, 36, на вулиці Глушець біля магазину «Зелений світ», на проспекті Відродження, а також на розі вулиці Січової та проспекту Відродження, а також на вулицях Героїв УПА, Конякіна, Львівській та Гордіюк. ЖКП мають опікувати прибирання територій, де торгуватимуть ялинками та сосонками.

Аби на новорічних торговищах не продавали нічого забороненого, приміром, петард, процес контролюватимуть працівники міліції та муніципальної поліції. Зокрема, про ймовірний продаж петард на Театральному майдані переживає секретар Луцької міської ради Григорій Пустовіт.

Луцький міський голова Микола Романюк ратує за те, аби лучани могли придбати і новорічні прикраси, і хвойні дерева, проте переконує, що Театральний майдан на ринок не перетвориться. Мовляв, йому вистачило і підприємців із Харкова, і продовольчого ярмарку. «Театральний майдан має залишатися Театральним майданом», – резюмував Романюк.

Новости RSS   Просмотров(2168)   Комментариев(0)   Оставить комментарий
На Волині судитимуть орендаря ставка
На Волині судитимуть орендаря ставка 2 декабря 2010

Ставок у самому центрі Рожища, що на Волині, заростає очеретом і замулюється.

Просмотров (2144)
Луцьким рятувальникам бракує коштів
Луцьким рятувальникам бракує коштів 2 декабря 2010

У 2011 році лучан, які відпочиватимуть на воді, доведеться рятувати, маючи лише 45 тисяч гривень. Про це йшлося під час засідання Луцького міськвиконкому, – інформує інтернет-видання «Волинська правда».

Просмотров (1842)
Новобранці місцевого самоврядування писатимуть конспекти
Новобранці місцевого самоврядування писатимуть конспекти 15 ноября 2010

Новообраних голів сільських, селищних та міських рад запросять на навчання. Про це йшлося під час щопонеділкової наради у стінах ОДА, – інформує інтернет-видання «Волинська правда».

Просмотров (1393)
Вернутся к разделу: Луцкие новости

Имя:

e-mail:

Подписаться на получение уведомлений о новых отзывах:

Комментарий:

Обновить код

Код подтверждения:

(Ваш отзыв появится после проверки редактора)