НОВОСТИ

Луцькі пільговики їздитимуть у тролейбусах за електронним квитком

21 января 2016 14:50 | Новости

Луцьким пільговикам видадуть спеціальні проїзні квитки для проїзду в електротранспорті. Про це йшлося 21 січня під час засідання постійної комісії міської ради з питань соціально-економічного планування, фінансів та бюджету.

Депутат Олександр Кравченко зауважив, що Луцьке підприємство електротранспорту стало заручником ситуації, коли за відсутності чіткого обліку пільгових пасажирів із бюджету треба відшкодовувати їхній проїзд. За квитками, які продані в електротранспорті, вираховують ймовірну кількість пільговиків. Натомість серед них є такі, які не користуються послугою.

Заступник Луцького міського голови Сергій Григоренко зауважив, що нині на ЛПЕ встановили коефіцієнт 2,36. Тобто, на одного платного пасажира в середньому проїжджає 2,36 пільгових пасажирів.

За словами Григоренка, Луцьк хоче запозичити тернопільський досвід. Так, у Тернополі ведуть облік пільговиків і облік водіїв за допомогою пластикових карток і системи GPS.

У Луцьку теж планують ввести систему пластикових карток. Пільговикам видаватимуть річний електронний проїзний. Кондуктор матиме спеціальний пристрій, який зчитуватиме ці картки (пізніше планують перейти на автоматизовану систему). Так обліковуватиметься кількість пільгових пасажирів.

На цей час вже є три фірми, які готові надати обладнання і програмне забезпечення Луцькому підприємству електротранспорту. «Якщо все добре, то на кінець літа ми виходимо на цей облік», –  розповів Григоренко і додав, що луцькі пільговики матимуть 120 безкоштовних поїздок на місяць.

Джерело: vip.volyn.ua

Новости RSS   Просмотров(290)   Комментариев(0)   Оставить комментарий
Неправильно припарковані авто забиратиме евакуатор
Неправильно припарковані авто забиратиме евакуатор 22 декабря 2015

У лютому-березні може запрацювати евакуатор, за допомогою якого боротимуться із затятими порушниками правил паркування у місті.

Просмотров (293)
Новообрана Луцька міськрада розпочала роботу
Новообрана Луцька міськрада розпочала роботу 24 ноября 2015

Депутати Луцької міської ради сьомого скликання зібралися на перше пленарне засідання сьогодні, 24 листопада.

Просмотров (325)
ГАИ начала использовать голограммы как информационный стенд
ГАИ начала использовать голограммы как информационный стенд 13 августа 2013

Это нововведение - голограмма девушки, работницы ГАИ, рассказывающая о важных вопросах по оформлению документов - уже работает в Ивано-Франковской области, а вскоре может появиться и в Кировоградкой, и в других областях.

Просмотров (21171) Комментариев (3)

ГАИ начала использовать голограммы как информационный стенд - Новости Винницы - Винница - бизнес портал...

25 марта 2017 18:46 | urban decay concealer naked 4 face cosmetics palet
Вернутся к разделу: Луцкие новости

Имя:

e-mail:

Подписаться на получение уведомлений о новых отзывах:

Комментарий:

Обновить код

Код подтверждения:

(Ваш отзыв появится после проверки редактора)