НОВОСТИ

За кілька днів на Волині можуть завершити опалювальний сезон

28 марта 2016 12:05 | Новости

Цього тижня на Волині можуть прийняти рішення про припинення опалювального сезону. Про це стало відомо сьогодні, 28 березня, під час оперативної наради в голови Волинської ОДА.

Голова облдержадміністрації Володимир Гунчик повідомив, що у четвер може бути прийнято рішення про припинення опалювального сезону. Зокрема, цього дня відбудеться засідання обласного Антикризового енергетичного штабу, який надасть загальні рекомендації щодо відключення тепла.

Водночас очільник області наголосив на тому, що остаточне рішення про припинення опалювального сезону прийматимуть місцеві органи влади, самоврядування, виконавчі комітети об’єднаних громад.

Зі слів посадовця, прогноз погоди свідчить про близьке потепління та підвищення температури повітря вище норми, яка вимагає опалення приміщень, тому роботу, пов’язану з відключенням теплопостачання можна починати.

«Це серйозна робота, до якої потрібно підійти виважено, щоб ніде не допустити технічних помилок. Не може голова ОДА просто перекрити вентиль», - підкреслив мовець.

Голова ОДА також наголосив на тому, що за результатами цього опалювального сезону теплопостачальні підприємства, а також органи місцевого самоврядування повинні сформувати перелік заходів з підготовки до опалювального періоду 2016/2017 років. Такі плани потрібно подати на розгляд Антикризового енергетичного штабу до кінця квітня.

Джерело: slovovolyni.com

Новости RSS   Просмотров(269)   Комментариев(0)   Оставить комментарий
Луцькі пільговики їздитимуть у тролейбусах за електронним квитком
Луцькі пільговики їздитимуть у тролейбусах за електронним квитком 21 января 2016

Луцьким пільговикам видадуть спеціальні проїзні квитки для проїзду в електротранспорті. Про це йшлося 21 січня під час засідання постійної комісії міської ради з питань соціально-економічного планування, фінансів та бюджету.

Просмотров (291)
Неправильно припарковані авто забиратиме евакуатор
Неправильно припарковані авто забиратиме евакуатор 22 декабря 2015

У лютому-березні може запрацювати евакуатор, за допомогою якого боротимуться із затятими порушниками правил паркування у місті.

Просмотров (293)
Новообрана Луцька міськрада розпочала роботу
Новообрана Луцька міськрада розпочала роботу 24 ноября 2015

Депутати Луцької міської ради сьомого скликання зібралися на перше пленарне засідання сьогодні, 24 листопада.

Просмотров (325)
Вернутся к разделу: Луцкие новости

Имя:

e-mail:

Подписаться на получение уведомлений о новых отзывах:

Комментарий:

Обновить код

Код подтверждения:

(Ваш отзыв появится после проверки редактора)