НОВОСТИ

Луцьк отримає 5 мільйонів гривень на будівництво школи №27

26 апреля 2016 12:30 | Новости

Місто має можливість отримати 5 мільйонів субвенції із державної скарбниці на продовження будівництва НВК №27. Про це повідомили 26 квітня під час засідання постійної комісії міської ради з питань планування соціально-економічного розвитку, бюджету та фінансів.

Перший заступник Луцького міського голови Тарас Яковлев повідомив, що згідно з Постановою Кабміну від 16 березня 2016 року, є можливість отримати гроші на продовження будівництва навчального закладу. Адже Постанова передбачає субвенції з державного бюджету місцевим скарбницям на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій.

Окрім того, він нагадав, що з бюджету міста передбачили 3 мільйони гривень на продовження будівництва школи. Утім для того, аби добудувати каркас, засклити його та перекрити дах, треба 8 мільйонів гривень. Тож, субвенція з державної скарбниці буде компенсувати суму, якої для цього не вистачає.

Натомість член депутатської комісії Тарас Шляхтич інформував, що не весь будівельний майданчик навколо школи обгороджений. На його переконання, треба обгородити весь будівельний майданчик, бо туди постійно потрапляють побутові відходи.

Джерело: vip.volyn.ua

Новости RSS   Просмотров(227)   Комментариев(0)   Оставить комментарий
За кілька днів на Волині можуть завершити опалювальний сезон
За кілька днів на Волині можуть завершити опалювальний сезон 28 марта 2016

Цього тижня на Волині можуть прийняти рішення про припинення опалювального сезону. Про це стало відомо сьогодні, 28 березня, під час оперативної наради в голови Волинської ОДА.

Просмотров (270)
Луцькі пільговики їздитимуть у тролейбусах за електронним квитком
Луцькі пільговики їздитимуть у тролейбусах за електронним квитком 21 января 2016

Луцьким пільговикам видадуть спеціальні проїзні квитки для проїзду в електротранспорті. Про це йшлося 21 січня під час засідання постійної комісії міської ради з питань соціально-економічного планування, фінансів та бюджету.

Просмотров (291)
Неправильно припарковані авто забиратиме евакуатор
Неправильно припарковані авто забиратиме евакуатор 22 декабря 2015

У лютому-березні може запрацювати евакуатор, за допомогою якого боротимуться із затятими порушниками правил паркування у місті.

Просмотров (293)
Вернутся к разделу: Луцкие новости

Имя:

e-mail:

Подписаться на получение уведомлений о новых отзывах:

Комментарий:

Обновить код

Код подтверждения:

(Ваш отзыв появится после проверки редактора)