НОВОСТИ

Лучанам заборонять утеплювати свої квартири

26 июля 2016 11:50 | Новости

У Луцьку можуть заборонити утеплювати по одній квартирі, оскільки є думка, що це руйнує будинки.

Про це в інтерв’ю для «Волинь24» розповів керівник Ради правління голів ОСББ міста Луцька та член виконавчого комітету Роман Бондарук.

Чоловік назвав категорично неправильним утеплення, за якого обшивають ззовні будинку лише одну квартиру, мовляв, це лише шкодить і бажаного ефекту не приносить.

«Це дуже неправильно і тут наша влада трохи не допрацювала. Я винесу рішення на засідання виконавчого комітету про заборону такого утеплення, тому що це руйнування будинку, і ефективності в латковому утепленні немає. Там збирається роса і вона ще більше руйнує будинок, розвивається грибок», - наголосив експерт.

З його слів, чинні будівельні норми забороняють будь-які втручання в зовнішню стіну без дозволу від міської влади, однак «міська рада і департамент архітектурно-будівельного контролю закривають на це очі».

Роман Бондарук розповів, що це питання обговорять на спеціальній нараді за участю першого заступника міського голови Тараса Яковлева.

«Перевірка з Києва теж пропонувала чиновникам закривати на це очі, мовляв, такий у наших людей менталітет. Але я вважаю, що до цього треба підійти строго. Хочеш утеплюватись – ініціюй збори, утеплюйте весь будинок. Ти ж живеш не сам! Або переїжджай в приватний будинок, або слухай більшість», - підкреслив керівник Ради голів ОСББ міста.

Джерело: toplutsk.com

Новости RSS   Просмотров(217)   Комментариев(0)   Оставить комментарий
З Луцька до Києва їздить швидкісний поїзд
З Луцька до Києва їздить швидкісний поїзд 25 мая 2016

Новим поїздом з Луцька до Києва можна дістатися всього за 6,5 години.

Просмотров (233)
Луцьк отримає 5 мільйонів гривень на будівництво школи №27
Луцьк отримає 5 мільйонів гривень на будівництво школи №27 26 апреля 2016

Місто має можливість отримати 5 мільйонів субвенції із державної скарбниці на продовження будівництва НВК №27. Про це повідомили 26 квітня під час засідання постійної комісії міської ради з питань планування соціально-економічного розвитку, бюджету та фінансів.

Просмотров (227)
За кілька днів на Волині можуть завершити опалювальний сезон
За кілька днів на Волині можуть завершити опалювальний сезон 28 марта 2016

Цього тижня на Волині можуть прийняти рішення про припинення опалювального сезону. Про це стало відомо сьогодні, 28 березня, під час оперативної наради в голови Волинської ОДА.

Просмотров (269)
Вернутся к разделу: Луцкие новости

Имя:

e-mail:

Подписаться на получение уведомлений о новых отзывах:

Комментарий:

Обновить код

Код подтверждения:

(Ваш отзыв появится после проверки редактора)