НОВОСТИ

У Луцькій міськраді створять новий департамент

26 августа 2016 12:34 | Новости

У Луцькій міській раді ліквідують управління містобудування і архітектури. Про це йшлося 26 серпня під час засідання постійної комісії міської ради з питань генерального планування, будівництва, архітектури та благоустрою, житлово-комунального господарства, екології, транспорту та енергозбереження.

Заступник Луцького міського голови Тарас Яковлев розповів, що в мері планують ліквідувати управління містобудування і архітектури,створивши натомість департамент містобудування, архітектури та культурної спадщини. До нього увійде відділ збереження історико-культурної спадщини, який нині підпорядковується управлінню культури.

До слова, у більшості міст України відділи охорони історико-культурної спадщини підпорядковуються саме архітектурному департаменту. «Це підрозділ, який формує політику міста, стратегію розвитку міста», - підкреслив Яковлев.

За його словами, чисельність працівників департаменту збільшується тільки за рахунок нового відділу. Заступник мера зауважив, що потреба у таких змінах обґрунтована незадовільною роботу нинішнього архітектурного управління. Яковлеа припускає, що у підрозділу зміниться керівництво. У подальшому ж посадовець очікує, що в департамент прийдуть молоді архітектори, які «вдихнуть у нього нове життя».

Джерело: vip.volyn.ua

Новости RSS   Просмотров(208)   Комментариев(0)   Оставить комментарий
Лучанам заборонять утеплювати свої квартири
Лучанам заборонять утеплювати свої квартири 26 июля 2016

У Луцьку можуть заборонити утеплювати по одній квартирі, оскільки є думка, що це руйнує будинки.

Просмотров (217)
З Луцька до Києва їздить швидкісний поїзд
З Луцька до Києва їздить швидкісний поїзд 25 мая 2016

Новим поїздом з Луцька до Києва можна дістатися всього за 6,5 години.

Просмотров (232)
Луцьк отримає 5 мільйонів гривень на будівництво школи №27
Луцьк отримає 5 мільйонів гривень на будівництво школи №27 26 апреля 2016

Місто має можливість отримати 5 мільйонів субвенції із державної скарбниці на продовження будівництва НВК №27. Про це повідомили 26 квітня під час засідання постійної комісії міської ради з питань планування соціально-економічного розвитку, бюджету та фінансів.

Просмотров (227)
Вернутся к разделу: Луцкие новости

Имя:

e-mail:

Подписаться на получение уведомлений о новых отзывах:

Комментарий:

Обновить код

Код подтверждения:

(Ваш отзыв появится после проверки редактора)