НОВОСТИ

Мешканцям віддалених районів Луцька таки проведуть каналізацію?

29 ноября 2016 12:56 | Новости

На проведення каналізації у Вересневому та Малоомелянівському житлових масивах наступного року планується спрямувати 2 мільйона 300 тисяч гривень. Про це повідомляє «Волинська правда».

Як розповіла депутат Луцькради Наталія Бунда, яка, власне, ініціювала винести на розгляд цієї сесії відповідний проект рішення про внесення змін до рішення міської ради «Про Програму будівництва мереж водовідведення у місті Луцьку», минулоріч співфінансування з боку лучан, згідно норм програми становило 40%, а 60% вартості робіт мало оплачуватися з міського бюджету.

Тепер же, точніше вже у 2017 році, на пропозицію Наталії Бунди фінансування з боку мешканців має становити 5%, а 95% мають надійти з міського бюджету Луцька.

«Там й дотепер містяни користуються колодязями і зливними ямами, а у негоду дороги просто розмиває. За час дії старої схеми фінансування, ми змогли провести відповідні роботи лише на кількох окремих вулицях», - розповіла Наталія Бунда.

Відповідний проект рішення розглянули комісії Луцькради з питань генерального планування, будівництва, архітектури та благоустрою, житлово-комунального господарства, екології, транспорту та енергозбереження; з питань планування соціально-економічного розвитку, бюджету та фінансів. Депутати ухвалили його, втім зі змінами схеми співфінансування з боку мешканців – вони мають сплачувати за роботи з будівництва каналізаційних мереж не рівно 5%, а суму від 5%.

Також, під час засідання комісії з питань генерального планування, будівництва, архітектури та благоустрою, житлово-комунального господарства, екології, транспорту та енергозбереження було вирішено збільшити суму фінансування робіт з міського бюджету з 1 мільйона 800 тисяч гривень до 2 мільйонів 300 тисяч гривень.

Джерело: pravda.lutsk.ua

Новости RSS   Просмотров(168)   Комментариев(0)   Оставить комментарий
Луцький депутат просить змінити маршрути приміських автобусів
Луцький депутат просить змінити маршрути приміських автобусів 26 октября 2016

Учням та педагогам луцької гімназії № 14 незручно діставатися до закладу. Про це йшлося 26 жовтня під час сесії Луцької міської ради.

Просмотров (185)
На Волині звітують про майже 11 мільйонів гривень економії завдяки ProZorro
На Волині звітують про майже 11 мільйонів гривень економії завдяки ProZorro 27 сентября 2016

З 1 серпня 2016 року на Волині активно працюють над впровадженням закупівель через систему ProZorro. Зокрема з метою раціонального використання бюджетних коштів, в області утворено робочу групу щодо вивчення питань використання бюджетних коштів в органах державної влади.

Просмотров (197)
У Луцькій міськраді створять новий департамент
У Луцькій міськраді створять новий департамент 26 августа 2016

У Луцькій міській раді ліквідують управління містобудування і архітектури. Про це йшлося 26 серпня під час засідання постійної комісії міської ради з питань генерального планування, будівництва, архітектури та благоустрою, житлово-комунального господарства, екології, транспорту та енергозбереження.

Просмотров (209)
Вернутся к разделу: Луцкие новости

Имя:

e-mail:

Подписаться на получение уведомлений о новых отзывах:

Комментарий:

Обновить код

Код подтверждения:

(Ваш отзыв появится после проверки редактора)