НОВОСТИ

Енергоаудит луцьких багатоповерхівок може стати обов’язковим

22 декабря 2016 12:26 | Новости

Невдовзі мешканців багатоповерхівок можуть зобов’язати провести енергетичний аудит будинків, а забудовників – дотримуватись енергоефективних технологій.

Про це розповів очільник Ради голів ОСББ Луцька Роман Бондарук.

Роман Бондарук зазначив, що наразі у Верховній Раді розглядають законопроект «Про енергетичну ефективність будівель». На думку експерта, цей закон потрібно прийняти якомога швидше.

«Сьогодні ми ніби займаємось енергоефективністю, але наші Державні будівельні норми не передбачають, якими повинні бути енергоефективні будинки. Сьогодні забудовники зводять будинки без використання енергоефективних технологій, матеріалів», - пояснює фахівець.

З його слів, забудовників потрібно зобов’язати відразу будувати енергоефективно, так, щоб нові будівлі за рік-два непотрібно було модернізувати.

До речі, закордоном часто, купуючи квартиру людина бачить не лише її ціну, площу, а й витрати енергії, тому може розраховувати, у скільки їй обійдуться комунальні послуги.

Також закон повинен зобов’язати мешканців багатоповерхівок провести енергоаудит. Це перевірка з допомогою тепловізора, яка дозволяє побачити, де найбільше будинок втрачає тепло. Зокрема, цю перевірку потрібно проводити перед будь-якою енергетичною модернізацією.

У Луцьку такий аудит можуть провести фахівці Центру енергоефективності та енергозбереження, що на Перемоги, 12.

До слова, законопроект «Про енергетичну ефективність будівель» вже розглядали у стінах парламенту, однак тоді фракція «Самопомочі» зробила демарш. З політичних мотивів, вважає Роман Бондарук. 

Источник: volyn24.com

Новости RSS   Просмотров(161)   Комментариев(0)   Оставить комментарий
Мешканцям віддалених районів Луцька таки проведуть каналізацію?
Мешканцям віддалених районів Луцька таки проведуть каналізацію? 29 ноября 2016

На проведення каналізації у Вересневому та Малоомелянівському житлових масивах наступного року планується спрямувати 2 мільйона 300 тисяч гривень. Про це повідомляє «Волинська правда».

Просмотров (169)
Луцький депутат просить змінити маршрути приміських автобусів
Луцький депутат просить змінити маршрути приміських автобусів 26 октября 2016

Учням та педагогам луцької гімназії № 14 незручно діставатися до закладу. Про це йшлося 26 жовтня під час сесії Луцької міської ради.

Просмотров (185)
На Волині звітують про майже 11 мільйонів гривень економії завдяки ProZorro
На Волині звітують про майже 11 мільйонів гривень економії завдяки ProZorro 27 сентября 2016

З 1 серпня 2016 року на Волині активно працюють над впровадженням закупівель через систему ProZorro. Зокрема з метою раціонального використання бюджетних коштів, в області утворено робочу групу щодо вивчення питань використання бюджетних коштів в органах державної влади.

Просмотров (197)
Вернутся к разделу: Луцкие новости

Имя:

e-mail:

Подписаться на получение уведомлений о новых отзывах:

Комментарий:

Обновить код

Код подтверждения:

(Ваш отзыв появится после проверки редактора)