НОВОСТИ

У Луцьку шукали можливості для розвитку міста та сусідніх громад

25 июля 2017 15:02 | Новости
В обласному центрі Волині відбувся воркшоп «Розробка спільних рішен з питань стратегічного планування громад, що межують з Луцьком в контексті підготовки стратегії міста»
 
Про це інформує волинський «Центр розвитку місцевого самоврядування».
 
Захід відбувся в рамках проекту програми «U-LEAD з Європою: Програма для України з розширення прав і можливостей на місцевому рівні, підзвітності та розвитку».
 
Експерт із регіонального розвитку Петро Гоцалюк розповів про розробку стратегію Луцька, необхідність розширення меж міста, муніципальне співробітництво. Нині лише із однією громадою укладений договір міжмуніципального співробітництва. Серед важливих перспектив – інтегрована транспорта система, спільна велоінфраструктура, тролейбуса лінія, інтегрована система поводження із твердими побутовими відходами та спільна інвестиційна політика. Частину цих проектів можна реалізувати за рахунок ДФФР.
Гоцалюк наголосив на необхідності облаштування індустріальних парків, створенні та просуванню спільних туристичних маршрутів, проведення різноманітних фестивалів. Він переконаний, що «Центр розвитку місцевого самоврядування» може стати тим майданчиком для переговорів, де громади довкола міста можуть сісти за круглий стіл.
 
Головний архітектор міста Луцька Леонід Герасим’юк розповів, що нині обласний центр Волині коригує генеральний план, адже він був затверджений сім років тому, але з’ясувалося, що він гальмує розвиток територій, тому потрібно його змінювати. Під час коригування генплану потрібно врахувати бачення конкретних інвесторів і перспективу розвитку. Відкоригований генплан уже поклали на нову цифрову топооснову. Леонід Герасим’юк закликав подавати свої пропозиції для зміни генплану.
 
Також архітектори працюю над опорним історико-архітектурним планом, якого раніше не існувало. А нині на нього будуть нанесені всі пам’ятники архітектури і всі охоронні зони.
 
Заступник начальника управління містобудування та архітектури Волинської ОДА Віталій Швай розпоаів, що схеми планування території були ще у Древній Греції та повідомив про просторове планування у Волинській області.
 
Голова Княгининівської ОТГ Олена Твердохліб закликала пристуніх діяти у сфері стратегічного планування під час реформи децентралізації. «Децентралізація – це короткий процес, далі таких грошей не буде, тому є час зробити все можливе для розвитку власної території».
 
Під час засідання пристуні обговорили адаптивність території, необхідність державного бачення розвитку, проблемні точки та перспективи.
Джерело: volyninfo.com
Новости RSS   Просмотров(80)   Комментариев(0)   Оставить комментарий
Львівська: обіцяють нарешті облаштувати дитмайданчик
Львівська: обіцяють нарешті облаштувати дитмайданчик 27 июня 2017

Мешканці двору на Львівській, 61 скаржаться на незавершений ремонт прибудинкової території

Просмотров (86)
У Луцьку доводять до ладу міський пляж
У Луцьку доводять до ладу міський пляж 31 мая 2017

Напередодні нового купального сезону міський пляж, що знаходиться за Центральним парком відпочинку імені Лесі Українки, приводять до ладу

Просмотров (106)
«Укрзализныця» запустит рельсовый автобус из Ковеля в польский Хелм
«Укрзализныця» запустит рельсовый автобус из Ковеля в польский Хелм 26 апреля 2017

По маршруту Ковель - Ягодин - Хелм (Польша) будет курсировать двухвагонный рельсовый автобус Pesa, рассчитанный на 182 пассажира

Просмотров (111)
Вернутся к разделу: Луцкие новости

Имя:

e-mail:

Подписаться на получение уведомлений о новых отзывах:

Комментарий:

Обновить код

Код подтверждения:

(Ваш отзыв появится после проверки редактора)