У Луцьку відкриють Центр надання соціальних послуг

31 окт 2017 12:23 252 0 Общество
У Луцьку відкриють Центр надання соціальних послуг
Невдовзі буде створено робочу групу, завдання якої полягатиме в напрацюванні схеми роботи майбутнього центру, який функціонуватиме в приміщенні луцького ДРАЦСУ
 
Про це йшлося під час оперативної наради виконувача повноважень Луцького міського голови 31 жовтня.
 
Радник Луцького міського голови, депутат Ігор Поліщук нагадав, що вже наступного року на першому поверсі ДРАЦСУ також заплановано облаштувати другий у місті ЦНАП.
 
Як підкреслив Ігор Поліщук, основним завданням соціальної політики на сучасному етапі є підвищення якості надання та рівня доступності соціальних послуг, особливо для вразливих верств населення, а також сприяння ініціативам соціальних служб для розв’язання найгостріших соціальних проблем.
 
Саме створення відповідного центру повинно вплинути на пришвидшення виконання цих основних завдань.
 
Як приклад успішної реалізації відповідного проекту радник міського голови навів місто Одесу, де нещодавно було відкрито Центр надання інтегрованих соціальних послуг. Окрім того, подібні центри вже працюють у Вінниці, Києві та Харкові.
 
«Я вважаю, що нашому місту також потрібно розпочати роботу зі творення такого центру, де працюватимуть особи, підпорядковані департаментам Луцької міської ради, та державних органів», – сказав Ігор Поліщук.
 
Виконувач повноважень Луцького міського голови Григорій Пустовіт відзначив, що дійсно створення Центру надання соціальних послуг потрібне лучанам, адже багато осіб не знають про свої права на пільги та соціальну допомогу. А прийшовши до закладу, вони зможуть озвучити свою проблему, яку допоможуть вирішити працівники центру.
 
«Це буде ще один центр, який наближатиме до людей послуги, як органів місцевого самоврядування, так і державних органів», – сказав Григорій Пустовіт.
Джерело: volynnews.com
Комментарии
Ничего не найдено.

Оставить комментарий

Доставка квітів Луцьк

3 авг 2018 13:05 553

roza.lutsk.ua – сервіс з доставки квітів у Луцьку.